+48 663 319 199 biuro@har-met.pl

„Największą przyjemnością w życiu jest zrobić coś o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe
-Walter Bagehot-

O Nas

Zakład Wyrobów Metalowych HAR-MET od samego początku swojego istnienia (rok założenia 1988) świadczy kompleksowe usługi w zakresie precyzyjnej obróbki skrawaniem. Jest rodzinną firmą produkcyjną z ponad 30 letnim doświadczeniem opartej na kapitale krajowym, sfinansowanej ze środków własnych, której specjalnością jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie obróbki skrawaniem metalu.

Ważnym zakresem Naszej działalności jest komputerowa obróbka sterowana numerycznie – CNC umożliwiająca obróbkę, zapewniającą dużą precyzję, jeśli chodzi o dokładność zarówno wymiarową, jak i wysokiej jakości powierzchnie. Świadczymy usługi między innymi w zakresie obróbki obejmującej:

  • toczenie konwencjonalne i toczenie CNC,
  • frezowanie konwencjonalne i frezowanie CNC,
  • szlifowanie kłowe, bezkłowe i płaszczyzn,
  • walcowanie gwintów,

Rozbudowany park maszynowy pozwala Nam obrabiać we wszystkich gatunkach stali zarówno zwykłych, kwasoodpornych, hartowanych jak i metalach kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Staramy się zawsze zachowywać jak najwyższą jakość. Dokładamy również wszelkich starań, aby wykorzystywany przez nas materiał był najwyższej klasy. Naszym Klientom służymy zarówno fachowym doradztwem technicznym, jak i praktycznymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły-realizujemy również nietypowe zamówienia. Od ponad 30 lat dzięki bogatemu, stale modernizowanemu parkowi maszynowemu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług, krótkie terminy realizacji oraz zawsze konkurencyjne ceny.

Swoje realizację opieramy bazując na zintegrowanym systemie CAD/CAM/CAE. Dorabiamy części na życzenie klienta, według rysunków, powierzonych wzorów czy też tworzymy i projektujemy detale (dokumentacja płaska 2d, dokumentacja trójwymiarowa 3d), części, maszyny na podstawie przedstawionych Nam wytycznych. Podejmujemy się również usług projektowych w tym sporządzania obliczeń i modeli 3D różnych elementów budowy maszyn.

Świadczy usługi dla kontrahentów w całej Europie, dostarczając im produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Realizując zlecenia, gwarantujemy precyzję, jakość, doświadczenie i profesjonalizm, zaś wdrożony w 2015 roku system zarządzania jakością oparty na ISO 9001:2015 sprawia, iż jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, wywiązującym się z określonych terminów, jednocześnie oferując korzystne warunki ich realizacji. Nie boimy się realizować śmiałych i niestandardowych pomysłów, wierzymy, że to właśnie one dają firmie przewagę i stanowią o jej dzisiejszej pozycji.