+48 663 319 199 biuro@har-met.pl

Toczenie CNC

Precyzyjna obróbka CNC (CNC – Computerized Numerical Control) wykorzystywana jest przy produkcji wielu skomplikowanych kształtów. Proes komputerowej obróbki CNC jest dokładniejszy niż obróbka ręczna i cechuje się dużo większą powtarzalnością. Ze względu na swoją dokładność, wąskie tolerancje i powtarzalność, obróbka CNC znajduje zastosowanie w pracach wymagających dużej precyzji, jak również przy bardzo powtarzalnych zadaniach.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy służący do obróbki skrawaniem zarówno tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, aluminium, mosiądzu jak i stali zwykłej, gatunkowej,  kwasoodpornej i hartowanej.

Dzięki najnowszym cyfrowym obrabiarkom CNC oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane elementy z zachowaniem dużej dokładności oraz powtarzalności.

Realizujemy duże serie oraz pojedyncze zamówienia, które wykonujemy na podstawie rysunków technicznych lub w oparciu o wzorce.

Proces obróbki skrawaniem – toczenia CNC w Naszym zakładzie wspomagany jest za pomocą zintegrowanego oprogramowania CAM, CAD, CAE, łączącego w sobie projektowanie, inżynierię i wytwarzanie, co pozwala Nam z optymalizować proces produkcji Państwa detali, a co za tym idzie zaoferować atrakcyją cenę, dzięki obiżeniu kosztów produkcji przy jednoczesnym wzroście wydajności.

Zalety obróbki CNC:

  • niższe koszty roboczogodziny,
  • oszczędność surwców,
  • szybkość produkcji – zwiększona wydajność,
  • szybkie prototypowanie,
  • zwiększona dokładność – powtarzalność wymiarowa,
  • łatwo osiągalne skomplikowane kształty,

Zakres możliwośći:

  • maksymalna średnica toczenia: 380mm, 
  • maksymalna długość toczenia: 1500mm (w kłach),
  • maksymalna średnica toczenia z podajnikem pręta: 45mm,

Realizujemy zarówno produkcję jednostkową – prototypową, po przez produkcję mało i średnio seryjną, aż po produkcję masową, na co pozwla nam Nasz aktualnie posiadany park maszynowy.  

W naszej firmie stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dlatego też stale modernizujemy Nasz park maszynowy, gdyż wiemy, że innowacyjny sprzęt to gwarancja precyzji wykonania oraz krótkiego czasu realizacji usługi. Posiadane przez Nas tokarki CNC to nowoczesne urządzenia dokładnie pokazujące wszystkie niezbędne parametry pracy, takie jak informacje dotyczące  zużycia narzędzi oraz ich korekcji a także parametrów obróbki. Natomiast integracja tokarki z komputerem za pomocą dedykowanemu danej maszynie postprocesorowi umożliwia wytwarzanie dużych serii identycznych elementów, których wymiary są odzwierciedleniem dokumentacji wykonawczej.

Wysoko wykealifikowany i doświadczony personel jest w stanie realizować bardzo skomplikowane zlecenia, a produkowane detale poddawane są wnikliwej kontroli jakości. Wdrozony system zarządzania produkcją pozwala Nam na rzetelne wywiązywanie się z ustalonych terminów jednocześnie oferując jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Chcesz dowiedzieć się więcej??
ZADZWOŃ: tel.kom.: +48 663 319 199 lub  NAPISZ: lukasz.haratek@har-met.pl