+48 663 319 199 biuro@har-met.pl

System zarządzania produkcją

Świadczy usługi dla kontrahentów w całej Europie, dostarczając im produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Realizując zlecenia, gwarantujemy precyzję, jakość, doświadczenie i profesjonalizm, zaś wdrożony w 2015 roku system zarządzania jakością oparty na ISO 9001:2015 sprawia, iż jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, wywiązującym się z określonych terminów, jednocześnie oferując korzystne warunki ich realizacji. Nie boimy się realizować śmiałych i niestandardowych pomysłów, wierzymy, że to właśnie one dają firmie przewagę i stanowią o jej dzisiejszej pozycji.

Co Nas wyróżnia:

  • ponad 30 lat doświadczenia,
  • wykwalifikowana kadra pracownicza,
  • szeroka oferta produktowa,
  • obróbka na najwyższej jakości obrabiarkach sterowanych komputerowo (CNC – z ang. Komputerowe Sterowanie Numeryczne),
  • najwyższej jakości surowce od sprawdzonych, autoryzowanych dostawców,
  • wystawiamy niezbędną dokumentację według PN-EN 10204 stwierdzające, że wyrób jest zgodny z obowiązującymi normami, bądź też wymaganiami zamawiającego,
  • dostosowujemy produkt bezpośrednio do wymagań klienta,
  • finalna jakość produktu na najwyższym poziomie !
  • fachowa, bezproblemowa obsługa klienta,

Rozbudowany park maszynowy pozwala Nam obrabiać we wszystkich gatunkach stali zarówno zwykłych, kwasoodpornych, hartowanych jak i metalach kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Staramy się zawsze zachowywać jak najwyższą jakość. Dokładamy również wszelkich starań, aby wykorzystywany przez nas materiał był najwyższej klasy. Naszym Klientom służymy zarówno fachowym doradztwem technicznym, jak i praktycznymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły-realizujemy również nietypowe zamówienia. Od ponad 30 lat dzięki bogatemu, stale modernizowanemu parkowi maszynowemu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług, krótkie terminy realizacji oraz zawsze konkurencyjne ceny.

Swoje realizację opieramy bazując na zintegrowanym systemie CAD/CAM/CAE. Dorabiamy części na życzenie klienta, według rysunków, powierzonych wzorów czy też tworzymy i projektujemy detale (dokumentacja płaska 2d, dokumentacja trójwymiarowa 3d), części, maszyny na podstawie przedstawionych Nam wytycznych. Podejmujemy się również usług projektowych w tym sporządzania obliczeń i modeli 3D różnych elementów budowy maszyn.

Wystawiamy niezbędną dokumentację według PN-EN 10204 stwierdzające, że wyrób jest zgodny z obowiązującymi normami, bądź też wymaganiami zamawiającego:

1. Zaświadczenie jakości produktu z zamówieniem 2.1 wg PN-EN 10204:2005
Dokument ten stanowi, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Nie podaje się w nim wyników badań, deklaruje się jedynie podstawowe wartości określone w dokumentacji technicznej produktu (Karta techniczna).
2. Atest 2.2 wg.PN-EN 10204:2005
Dokument tego typu, to deklaracja, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Zawarte w nim informacje, to m.in. podstawowe własności produktu (numer wytopu zastosowanego materiału, skład chemiczny, wytrzymałość) oparte na wynikach badań.
3. Świadectwo odbioru 3.1 wg PN-EN 10204:2005
W dokumencie tym deklaruje się iż wyrób jest zgodny z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Zamieszczone są wyniki badań, a ich zakres jest określany na podstawie zamówienia i obowiązujących norm.
4. Świadectwo dbioru 3.2 wg PN-EN 10204:2005
Dokument sporządzony, przez upoważnionego przedstawiciela kontroli, niezależnego od działu produkcji i upoważnionego przedstawiciela kontroli zamawiającego.Na dokumencie umieszczone są wyniki badań.
5. Deklaracja zgodności producenta
Jest to oświadczenie, stwierdzające na wyłączną odpowiedzialność, iż wyrób jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami.
6. Karta techniczna produktu
Zawiera podstawowe, deklarowane cechy produktu. Zawiera specyfikacje techniczną i przypis numeru Głównego Urzędu Statystycznego PKWiU.

Wydanie dokumentacji, może nieść ze sobą szereg czynności zarówno technicznych, jak i administracyjnych. Dlatego niektóre z nich (jak Świadectwo odbioru 3.2) jest wystawiane odpłatnie, a jego cena, jest zależna od ustalonego w zamówieniu zakresu badań.

Należy pamiętać, iż wystawianie Świadectw wyższych od 2.1 w okresie późniejszym ( np. po realizacji zamówienie), będzie nie możliwe z uwagi na konieczności przebadania produktów przypisanych do danej partii.

Wystawianie dokumentów powyżej 2.1 wydłuża również czas realizacji zamówienia (konieczność przeprowadzenia badań – ok. 3dni roboczych w przypadku 2.2 oraz 3.1). W przypadku świadectwa odbioru 3.2 termin badań jest uzgadniany indywidualnie, ze względu na konieczność obecności upoważnionego przedstawiciela kontroli firmy zamawiającej.

Wszystkie deklaracje, atesty, świadectwa są wystawiane na wielkość zamówioną.

 

Finalna jakość produktu na najwyższym poziomie:

Nasze działania podporządkowywane są głównemu celowi, którym jest zaspokajanie potrzeb klientów oraz zwiększanie pozycji na rynku obróbki skrawaniem po przez wdrażanie nowych technologii.

Chcąc osiągnąć powyższe założenia przyjęliśmy do realizacji następujące cele jakościowe:

– dbać o dobry wizerunek firmy i jej promowanie,
– oferować klientom produkty wg ich indywidualnych potrzeb,
– terminowo wykonywać podjęte zadania produkcyjne,
– terminowo realizować dostawy,
– świadczyć wszechstronne doradztwo techniczne,
– dbać o estetykę opakowania wyrobów,
– stosować surowce (materiały) najwyższej jakości.

Jednocześnie informujemy, że każdy pracownik firmy został zapoznany z postawionymi przez firmę celami i Polityką Jakości, rozumie je i jest odpowiedzialny za jakość ich realizacji !

 

Chcesz wiedzieć więcej??
ZADZWOŃ: tel.kom.: +48 663 319 199 lub NAPISZ: lukasz.haratek@har-met.pl